Положението в Реал Мадрид със заразените с коронавирус играчи става все по-тежко, след като стана ясно, че още четирима играчи с дали положителни проби. Това са Тибо Куртоа, Винисиус Жуниор, Феде Валверде и Едуардо Камавинга, разкриха от кралския клуб.
Добрата новина е, че футболистите не са се събирали след празниците и така заразата не се е разпространила през съблекалнята. И четиримата са се заразили по време на коледните празници.
В четвъртък сутринта всички играчи ще преминат нов PCR тест, за да се избегне ново огнище и да се контролират асимптоматични случаи, пише "Тема спорт".
Преди дни вируса хванаха още Лука Модрич, Марсело, Родриго, Гарет Бейл, Андрий Лунин, Дейвид Алаба, Иско и Марко Асенсио.








В "Големите последици" на 27 юни от 14:00 часа: Заплатите в администрацията
ИПБ обвини Радев в лъжа за поръчката за мантинели за 1 млрд. лева
Революция в лечението: AI променя грижата за психичното здраве
Времето утре: Слънчево и горещо, до 36°
Дете с рядка инфекция беше излекувано в УМБАЛ в Бургас
Любомир Каримански осъди Асен Василев за клевета на три инстанции
55 души са се удавили от началото на горещата вълна във Франция
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментар09:08 | 24 апр 2024 г.
12:39 | 30 дек 2021 г.
20:07 | 29 дек 2021 г.
19:15 | 29 дек 2021 г.
Напиши коментар